Informacja dot. funkcjonowania ośrodka zdrowia w Kobyli.

Logo (link otworzy duże zdjęcie)

 

Wójt Gminy Kornowac informuje, że z dniem 30 czerwca 2020r. kończy działalność medyczną w Ośrodku Zdrowia w Kobyli NZOZ SERVIMED z Czernicy. Z tym dniem tracą ważność Wasze deklaracje wyboru lekarza, pielęgniarki środowiskowej i położnej podstawowej opieki zdrowotnej.

Od dnia 1 lipca 2020 r. działalność w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej w Ośrodku w Kobyli przejmuje NZOZ MEDICUS z Raciborza. Aby dalej być pacjentem Ośrodka Zdrowia w Kobyli należy jak najszybciej złożyć deklaracje wyboru lekarza, pielęgniarki środowiskowej oraz położnej w tym Ośrodku.

Usługi zdrowotne w Ośrodku w Kobyli od 1 lipca będą świadczyć:

1) lekarze: dr Aleksandra Korczyńska-Domagała – lekarz chorób wewnętrznych i specjalista chorób płuc, dr Piotr Blewąska – specjalista chorób wewnętrznych oraz Ewa Domagała – pediatra,

2) pielęgniarki: Bożena Wyżgoł i Danuta Krzykała – środowiskowa,

3) położna: Natalia Jureczko.

Deklaracje wyboru można składać w Ośrodku w Kobyli. Informacja telefoniczna pod numerem 32-430-11-23.

Opublikowano: 31 maja 2020 09:12

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 540

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.