UWAGA !!!

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

Urząd Gminy Kornowac

od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania

zostanie zamknięty dla bezpośredniej obsługi klientów.

 

Szanowni klienci Urząd Gminy Kornowac informujemy, iż - od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania zostanie zamknięty dla klientów.

W ramach profilaktyki oraz w celu zmniejszenia ryzyka rozpowszechniania się koronawirusa, w  trosce o wspólne zdrowie i porządek. Urząd Gminy Kornowac od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania zostaje zamknięty dla bezpośredniej obsługi klientów.

W związku z tym:

  1. Apelujemy, aby odłożyć w czasie załatwianie spraw urzędowych, szczególnie wobec zapowiedzi rządu o wydłużeniu terminów urzędowych.
  2. Wciąż będzie można kontaktować się z urzędnikami mailowo, telefonicznie oraz elektronicznie.
  3. Dokumenty, wnioski, pisma nie wymagające urzędowego potwierdzenia prosimy wrzucać do pojemnika ustawionego przed wejściem do urzędu.
  4. Kasa Rybnickiego Banku Spółdzielczego nieczynna do odwołania. W pilnych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny 32 414 71 22.

Opublikowano: 16 marca 2020 09:43

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1363

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.