"Łączy nas energia. Montaż instalacji OZE w budynkach mieszkalnych"

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

W ramach projektu planowany jest montaż 375 instalacji odnawialnych źródeł energii tj. instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne oraz pompy ciepła.

 

W związku z upływem ponad dwóch lat od momentu złożenia deklaracji udziału w projekcie „Łączy nas energia. Montaż instalacji OZE w budynkach mieszkalnych” zwracamy się do Państwa z prośbą o uaktualnienie dokumentów dotyczących uczestnictwa w projekcie (wzory dokumentów znajdują się poniżej oraz w Urzędzie Gminy Kornowac).

 

Prosimy o złożenie uaktualnionych dokumentów wszystkie osoby, które do chwili obecnej tego nie zrobiły (aktualizację ankiety w jednym egzemplarzu a aneks do umowy w 3 egzemplarzach, ewentualne rezygnacje również w 3 egzemplarzach) - zarówno osoby będące na liście podstawowej, jak i osoby z listy rezerwowej.

Równocześnie prosimy o nie uzupełnianie dat w aneksie do umowy (daty zostaną uzupełnione w momencie podpisania przez ostatnią ze stron, w tym przypadku  – wójta Gminy Kornowac).


Dokumenty można składać w skrzyni wystawionej przed urzędem w godzinach pracy urzędu.

W razie pytań, prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy – Panem Adamem Pander (tel. 324301037 wew. 114).

 

Dodatkowe informacje:

  • Ze względu na wymogi projektowe, przez okres 5 lat od zakończenia finansowej realizacji projektu, instalacja pozostanie  własnością Gminy Kornowac, a uczestnik zobowiązuje się do eksploatacji instalacji zgodnie z parametrami technicznymi i pierwotnym przeznaczeniem.
  • Za serwis i naprawę instalacji w ciągu 5-letniego okresu trwałości będzie odpowiadała firma montażowa wyłoniona w drodze przetargu.
  • Na chwilę obecną nie ma możliwości dopisania się do projektu.

 loga_ue.png

Opublikowano: 24 marca 2020 09:36

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Załączniki:

Aneks do umowy [695.47 KB]

Ankieta fotowoltaika [590.67 KB]

Ankieta kolektory słoneczne [596.05 KB]

Ankieta pompa ciepła [585.95 KB]

Porozumienie o rozwiązaniu umowy [182.19 KB]

Aneks do umowy - zbycie nieruchomości [227.48 KB]

Aneks do umowy - zgon uczestnika [218.12 KB]

Wyświetleń: 1912

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.