PUNKT KONSULTACYJNY

Punkt konsultacyjny (link otworzy duże zdjęcie)

Wszystkich zainteresowanych wymianą ogrzewania lub montażem fotowoltaiki zapraszamy do bezpłatnego punktu konsultacyjnego. Z pomocą specjalistów, na miejscu będzie można między innymi przeprowadzić analizę porównawczą różnych źródeł ogrzewania, zasięgnąć porady eksperta w kwestii ogrzewania, a także zapoznać się z informacjami na temat programu "Czyste powietrze". Konsultacje na terenie Gminy Kornowac będą prowadzone 22 maja w Urzędzie Gminy Kornowac (sala narad na parterze) w godzinach od 9.30 do 15.00.

 

Działanie jest elementem projektu "Gmina z dobrą energią 2" realizowanego przez wszystkie gminy Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Szczegóły na stronie projektu oraz bezpośrednio pod nr telefonu: 732 888 349.


Dodatkowe informacje:

http://kornowac.gminazenergia.pl/post/ogrzewanie-fotowoltaika-finansowanie-odwiedz-punkt-konsultacyjny-5

http://gminazenergia.pl/post/ofensywa-antysmogowa-pod-haslem-nie-truj-sasiada-powraca-1

http://kornowac.gminazenergia.pl/


Opublikowano: 22 maja 2019 07:12

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1055

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.