Jubileusz Pożycia Małżeńskiego

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

W dniu 29 listopada 2018 roku w Domu Kultury w Łańcach odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu Pożycia Małżeńskiego. Na uroczystość zaproszono pary obchodzące 50-lecie pożycia małżeńskiego (Złote Gody): Marię i Alfreda Krasek z Kornowaca, Dorotę i Eugeniusza Skoroszewskich z Kornowaca, Pelagię i Edmunda Musiolik z Rzuchowa, Dorotę i Jerzego Krasek z Rzuchowa, Anielę i Leona Widenka z Kornowaca, Anielę i Eugeniusza Czekała z Kornowaca, Felicję i Eugeniusza Sładek z Łańc, Helenę i Józefa Zajonc z Pogrzebienia, Bronisławę i Wiktora Knura z Łańc, Felicję i Jana Duda z Pogrzebienia, Annę i Franciszka Miechówka z Pogrzebienia, Mariannę i Mieczysława Brachman, Krystynę i Jerzego Twardzik z Rzuchowa, Bronisławę i Stefana Trybisz z Kobyli oraz Marię i Henryka Glenc z Pogrzebienia.

Jubilatom wręczone zostały „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie’’ przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, a także listy gratulacyjne od Wójta Gminy Kornowac.

W uroczystości wzięły udział również pary obchodzące 55 – lecie pożycia małżeńskiego (Szmaragdowe Gody):. Weronika i Henryk Komor z Kobyli, Jadwiga i Rudolf Glenc z Pogrzebienia, Adolf Swider z Kornowaca, Łucja i Alfons z Kobyli, Weronika i Leon Kubica z Kobyli, Hildegarda i Helmut z Kobyli, Helena i Jan Lepiarczyk z Kobyli, Margot i Michał Łaski z Pogrzebienia, Anna i Herman Zając z Pogrzebienia, Krystyna i Marceli Kapuścik z Pogrzebienia, Regina i Wendelin Krasek z Rzuchowa, a także pary obchodzące 60 – lecie pożycia małżeńskiego (Diamentowe Gody): Ruta i Zygfryd Bortliczek z Rzuchowa oraz Amalia i Józef Mandera z Łańc.

Podczas uroczystości goście mieli okazję zobaczyć i wysłuchać przedszkolaków z Łańc, Emilię Franica - uczennicę z Pogrzebienia oraz Zespół ŁAN.


Beata Mrozek

Opublikowano: 30 listopada 2018 09:58

Kategoria: Aktualności

Jubileuszu Pożycia Małżeńskiego 2018

Wyświetleń: 1225

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.