Podpisanie umowy na budowę kanalizacji sanitarnej - etap II

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

W dniu dzisiejszym Wójt Grzegorz Niestrój w imieniu Gminy Kornowac oraz Pan Artur Bandura – pełnomocnik konsorcjum firm, podpisali umowę na budowę w ramach Zadania 2 „Budowa kanalizacji sanitarnej – etap II” realizowanej w ramach Projektu „Uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie Gminy Kornowac – etap I”

Wykonawcą robót jest konsorcjum firm: „Zisco Bandura” Sp. z o.o. (Pawłowice), „Neptun” Sp. z o.o (Lublin) i Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Budowlanych „JAF” Sp. z o.o. (Rybnik).

Wartość umowy wynosi 16 933 928,20 zł (brutto).

Zadanie obejmuje budowę grawitacyjno-ciśnieniowego systemu kanalizacji sanitarnej (część 2 - DW935 od skrzyżowania z drogą powiatową ul. Pamiątki do granicy z Rzuchowem oraz kolektor główny na ul. Pamiątki oraz ul. Brzezka do granicy z Raciborzem – dzielnica Brzezie).

Opublikowano: 06 lipca 2018 12:47

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 466

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.