W drodze do partnerstwa

 (link otworzy duże zdjęcie)


W dniu dzisiejszym odbyło się w Kornowacu kolejne spotkanie konsultacyjne z przedstawicielami Miasta Odry (Czechy), w ramach realizacji projektu transgranicznego pn. Uzupełnienie Szlaku wież widokowych Euroregionu Silesia poprzez projekt wieży widokowej w Kornowacu.
W trakcie konsultacji goście zapoznali się z przygotowywaną dokumentacją techniczną wieży w Kornowacu. Następnie uczestnicy odwiedzili ciekawe miejsca w naszej gminie oraz planowane miejsce budowy wieży widokowej w Pogrzebieniu.
Wieża widokowa w Gminie Kornowac (sołectwo Pogrzebień) stanie się elementem większego przedsięwzięcia, które stanowi Szlak wież widokowych Euroregionu Silesia. Dzisiejsze spotkanie konsultacyjne z przedstawicielami Miasta Odry, którym przewodniczył Starosta Libor Helis, było kolejnym krokiem w kierunku zawarcia oficjalnego partnerstwa obu Gmin.

logo_cz_pl_eu_ers.jpg

Opublikowano: 28 maja 2018 15:27

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 364

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.