Lista inwestorów zakwalifikowanych i lista rezerwowa - kotły węglowe 5 klasy

Zakończono ocenę wniosków dotyczących dotacji do wymiany starego źródła ciepła na kocioł węglowy z automatycznym zaladunkiem, spełniający wymogi 5 klasy wg kryteriów zawartych w normie PN EN303-5:2012. Listę inwestorów zakwalifikowanych i listę rezerwową publikujemy poniżej.

 

Właściciele nieruchomości oznaczonych na Liście inwestorów zakwalifikowanych – WĘGIEL numerami od 1 do 35 przewidziani są do dofinansowania w 2018 r., właściciele nieruchomości oznaczonych na liście numerami od 36 do 70 są przewidziani do dofinansowania w 2019 r., zaś właściciele nieruchomości oznaczonych na liście numerami od 71 do 105 są przewidziani do dofinansowania w 2020 r.

 

Umowy udzielenie dotacji zostaną podpisane z właścicielami nieruchomości oznaczonymi na liście numerami od 1 do 35. Przed podpisaniem umowy przedstawiciele Urzędu Gminy skontaktują się z właścicielami. Ponadto zgodnie z Regulaminem zakwalifikowani w 2018 r. inwestorzy zobowiązani są dostarczyć wstępne opinie kominiarskie przed podpisaniem umowy.


Opublikowano: 14 maja 2018 13:45

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Lista inwestorów zakwalifikowanych - WĘGIEL [25.2 KB]

Lista rezerwowa - WĘGIEL [30.79 KB]

Wyświetleń: 1423

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.