Lista inwestorów zakwalifikowanych i lista rezerwowa - kotły gazowe

Zakończono ocenę wniosków dotyczących dotacji do wymiany starego źródła ciepła na kocioł gazowy. Listę inwestorów zakwalifikowanych i listę rezerwową publikujemy poniżej.

Właściciele nieruchomości oznaczonych na Liście inwestorów zakwalifikowanych – GAZ numerami od 1 do 5 przewidziani są do dofinansowania w 2018 r., właściciele nieruchomości oznaczonych na liście numerami od 6 do 10 są przewidziani do dofinansowania w 2019 r., zaś właściciele nieruchomości oznaczonych na liście numerami od 11 do 15 są przewidziani do dofinansowania w 2020 r.

Umowy udzielenie dotacji zostaną podpisane z właścicielami nieruchomości oznaczonymi na liście numerami od 1 do 5. Przed podpisaniem umowy przedstawiciele Urzędu Gminy skontaktują się z właścicielami. Ponadto zgodnie z Regulaminem zakwalifikowani w 2018 r. inwestorzy zobowiązani są dostarczyć wstępne opinie kominiarskie przed podpisaniem umowy.

Opublikowano: 14 maja 2018 13:42

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Lista inwestorów zakwalifikowanych - GAZ [19.56 KB]

Lista rezerwowa - GAZ [23.55 KB]

Wyświetleń: 1061

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.