Kiermasz Bożonarodzeniowy na świeżym powietrzu

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Kornowacu to przedświąteczna impreza organizowana przez Wójta Gminy Kornowac wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury, w trzecią niedzielę adwentu. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców naszej gminy.

W tegorocznym kiermaszu dania przygotowały Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Kobyli, Pogrzebienia i Rzuchowa, Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich z Łańc oraz Panie z Stowarzyszenia Prężny Kornowac. Panie przy pięknie ozdobionych stołach oferowały przepyszne pierogi, ryby, ryby w galarecie, sałatki śledziowe, kapustę z grzybami, barszcz z uszkami, zupę grzybową, bigos, paszteciki oraz potrawy z mięsa.  Nie zabrakło także moczki.

Na kiermaszu można było kupić stroiki i wszelkie ozdoby świąteczne przygotowane przez Rady Rodziców z naszych szkół. Oferta była bardzo urozmaicona. Od różnorodnych bombek, ozdób, po gwiazdki, aniołki, kartki świąteczne i stroiki oraz ciasteczka i ciastka.
W świąteczny nastrój wprowadziły wszystkich występy dzieci z naszych szkół, zespołu Rzuchowianki i Łan.

Przybyłym na kiermasz mieszkańcom świąteczne życzenia złożył wójt gminy Grzegorz Niestrój.Opublikowano: 18 grudnia 2017 09:55

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Kiermasz świąteczny 2017

Wyświetleń: 794

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.