EKO DOTACJE- ANKIETA

Logo info (link otworzy duże zdjęcie)

 

Wójt Gminy Kornowac mając na uwadze stan powietrza, jakość życia mieszkańców, ich potrzeby i plany w zakresie modernizacji ogrzewania będzie się starać o pozyskanie środków z WFOŚiGW. Jednym  z warunków otrzymania przez gminę dotacji jest opracowanie Programu Ograniczania Niskiej Emisji. Program ten polega na wymianie starych i nieefektywnych pieców na ekologiczne kotły o wysokiej sprawności zgodnie z wymaganiami uchwały antysmogowej. Warunkiem wdrożenia programu jest rzeczywiste zainteresowanie mieszkańców, dlatego prosimy o rzetelne wypełnienie poniższej ankiety. Wypełnione przez Państwa ankiety nie stanowią żadnego zobowiązania, a jedynie zagwarantują Państwu możliwość ubiegania się o środki finansowe przewidziane na lata 2018-2020.

Ankiety można dostarczyć osobiście do sekretariatu Urzędu Gminy Kornowac, przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy Kornowac, ul. Raciborska 48,  44-285 Kornowac, przesłać mailowo (skan podpisanej ankiety) na adres  urzad@kornowac.pl  lub wypełnić elektronicznie https://goo.gl/forms/AKHvc5KIjtFbwdfL2 do dnia 15 grudnia 2017r.

Opublikowano: 09 grudnia 2017 01:24

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Ankieta [39.19 KB]

Wyświetleń: 1768

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.