Uroczystość z okazji Jubileuszu Pożycia Małżeńskiego

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

W dniu 23 listopada 2017 roku w Domu Kultury w Pogrzebieniu odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu Pożycia Małżeńskiego. Na uroczystość zaproszono pary obchodzące 50-lecie pożycia małżeńskiego (Złote Gody): Annę i Henryka Nawrot z Kobyli, Irenę i Rudolfa Krzykała z Kobyli, Krystynę i Bolesława Wyszkowskich z Kornowaca, Janinę i Henryka Nowakowskich z Łańc, Cecylię i Jerzego Błaszczok z Pogrzebienia, Wiesławę i Ewalda Knura z Kornowaca.

Jubilatom wręczone zostały „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie’’ przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, a także listy gratulacyjne od Wójta Gminy Kornowac.

W uroczystości wzięły udział również pary obchodzące 55 – lecie pożycia małżeńskiego (Szmaragdowe Gody): Aniela i Alojzy Granieczny z Kobyli, Teresa i Jan Szałkowscy z Kobyli, Ernestyna i Józef Rogowscy z Kobyli, Adelajda i Józef Kostka z Kobyli, Joanna i Brunon Mańka z Rzuchowa, Marta i Teodor Zimermann z Pogrzebienia, Cecylia i Henryk Cuber z Rzuchowa, Anna i Maksymilian Hibszer z Pogrzebienia.

Podczas uroczystości goście mieli okazję zobaczyć i wysłuchać uczniów ZSP Pogrzebień oraz Zespołu Rzuchowianki.

Opublikowano: 24 listopada 2017 09:37

Kategoria: Aktualności

Złote Gody 2017

Wyświetleń: 843

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.