"Promocja zdrowego trybu życia" - zakończenie projektu

Tytuł (link otworzy duże zdjęcie)


logo_cz_pl_eu_ers.jpg

     

      W dniu 27 października odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu transgranicznego Gminy Kornowac i Gminy Vřesina u Hlucina. W ramach projektu zrealizowano „Turniej sportowy w Łańcach”, „Turniej piłki nożnej we Vřesinie” i wspólną wycieczkę do po pograniczu polsko – czeskim: Obszar Umocnień Czechosłowackich Hlučín – Darkovičky, Landek Park – Muzeum Górnictwa pod Ostrawą, Zamek Piastowski w Raciborzu. W trakcie spotkania omówiono wszystkie niedociągnięcia organizacyjne zarówno w Kornowacu jak i Vresinie. Określono także, co należy dopracować aby te działania powtarzać w kolejnych latach, wpisując je jednocześnie w kalendarz imprez partnerskich.
    Na spotkaniu został przedstawiony spot (krótki film) prezentujący działania projektowe w kontekście aktywizacji mieszkańców gminy do prowadzenia zdrowego trybu życia poprzez sport i turystykę.


promocja_zdrowego_trybu_zycia__kornowac__vřesina__youtube.png


Opublikowano: 31 października 2017 11:02

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 397

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.