Badanie ankietowe - modernizacja taboru autobusowego w powiecie raciborskim


Powiat raciborski przygotowuje się do pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na zakup 8 nowych autobusów do obsługi przewozów pasażerskich komunikacją publiczną na terenie powiatu raciborskiego.

Od dzisiaj do przyszłej środy mieszkańcy mogą wziąć udział w anonimowej ankiecie i określić swoje opinie w zakresie poprawy jakości i komfortu przewozów komunikacją publiczną z zastosowaniem dodatkowego wyposażenia autobusów w tzw. inteligentne systemy transportowe, np. klimatyzacja pełnopojazdowa, dostęp do bezprzewodowego internetu, ładowarki USB.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, którą można wysłać pocztą elektroniczną na adres: strategia@powiatraciborski.pl lub złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Raciborzu, pl. Stefana Okrzei 4, 47-400 Racibórz, w godzinach otwarcia urzędu.

Badanie ankietowe potrwa do 20.09.2017 r.

Ankietę można pobrać na stronie: http://www.powiatraciborski.pl

Opublikowano: 13 września 2017 12:23

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 217

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.