ŚWIĘTO PLONÓW – RZUCHÓW 2017

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w tegorocznych Dożynkach Gminnych, które odbędą się 10 września w sołectwie Rzuchów.

Trasa korowodu przebiegać będzie ulicami sołectwa Rzuchów. Wyjazd nastąpi spod szkoły podstawowej następnie korowód pojedzie ulicami: K. Miarki, drogą transportu rolnego, Krzyżkowicką, K. Miarki, Boczną, Rybnicką, Sportową. Zakończenie korowodu na boisku LKS Strzelec Rzuchów.

Zapraszamy wszystkich mieszkających na trasie przejazdu korowodu do wzięcia udziału w konkursie na najlepiej przystrojoną posesję, a wszystkich mieszkańców Gminy do konkursu na najlepiej przystrojony pojazd w korowodzie.


Tegoroczne Święto plonów organizowane jest w ramach projektu "Tradycje i zwyczaje na pograniczu - w czeskiej Vřesinie i polskim Kornowacu" -  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa RP “PRZEKRACZAMY GRANICE” w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska.


logo_cz_pl_eu_ers.jpg

Opublikowano: 05 września 2017 12:09

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 827

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.