Rajd rowerowy "DOOKOŁA GMINY KORNOWAC"

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

W sobotę 20 maja odbył się drugi rajd rowerowy Dookoła Gminy Kornowac. W rajdzie wzięło udział   135 rowerzystów. Trasa rajdu od dłukości ok. 25 km (dla profesjonalistów łatwa dla amatorów nieco trudniejsza) została pokonana w trzy godziny.
Dziękujemy wszystkim miłośnikom rowerów za udział, szczególnie mieszkańcom naszej Gminy, na których zawsze możemy liczyć w takich wydarzeniach.

Organizatorzy rajdu pragną podziękować wszystkim osobą, które w jakikolwiek sposób przyczynily się do realizacji tego przedsięwzięcia.

Szczególne podziekowania składamy Strażakom z OSP Pogrzebień za pilotowanie uczestników i zabezpieczenie trasy, Dyrekcji Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kornowacu za udostępnienie terenu szkoły i pomoc personelu szkoły, Stowarzyszeniu "Prężny Kornowac" za udostępnienie namiotu oraz Straży Miejskiej za zabezpieczenie newralgicznych przejazdów.

 

Opublikowano: 22 maja 2017 09:15

Kategoria: Aktualności

Rajd rowerowy DOOKOŁA GMINY KORNOWAC

Wyświetleń: 602

Gmina Kornowac

Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Kornowac dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.